Меню KDT
Рус /  Қаз
Добро пожаловать на сайт средней школы №24 города Астаны
Document

С заботой о детях

Олимпияда
Мектеп мақтанышы
Мектеп мақтаныштары
Мектеп мақтаныштары
Мектеп мақтаныштары

Мектеп жаңалықтары

Қызметкер 2019-2020

 

 

№24  орта мектеп қызметкерлердің тізімі 2019-2020 оқу жылы

 

Сүндетов Ғабит Насырұлы

Директор

8702 955 54 75

188 көше  1 үй, 36 пәтер

Сағитова Зина Құсаинова

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

8701 783 10 98

Конститутция көшесі   19 үй, 69 пәтер 

Тиынтай  Айгүл

Директордың ғылыми ісі жөніндегі орынбасары

87016006525

Ш.Құдайбердіұлы көшесі 18 үй

Свинаренко Анжела Петровна

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

8701 666 53 08/  28-13-70

Пригородный тұрғын үй алабы  125 үй 58 пәтер

Исаханова АқмаралАманхановна

Директордың  тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

8702-575-12-46

Черемушка көшесі, 247 үй

Сапарағазы  Гүлшат  Қайратқызы

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

87014505133

Мустафина 21/6 үй 190 пәтер

Жаңабек  Дана  Әкімжанқызы

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

87071899384

Жаңа әуежай 113 үй 15 пәтер

Бекназарова Кентай Султановна

Директордың бастауыш сыныптар бойынша орынбасары

87011778869

 Арнасай 7 б , 366 пәтер

Абдилова Бакытгуль Толеухановна

Директордың бастауыш сыныптар бойынша орынбасары

87752018018

Қосшы Республика 18 б 74 үй

Сергазина Гулим Ермековна

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

87779510218

 

87751884030

Қоянды ауылы, Қонаев 10 үй

Шакиржанов Жасулан Серикович

Директордың ақпараттық технология жұмыстарының бойынша орынбасары

87071981203

Қосшы 4 мкр 87 үй

Абилова Шолпан Антаевна

Орыс тілі мен  әдебиеті пәнінің мұғалімі

8775-480-13-34

Сарытоғай 3а 1 үй 23 пәтер

Аверина Наталья Львовна

Бастауыш  сынып  мұғалімі

8778-968-18-63 / 28-13-34

Пригородный  125  үй, 17 пәтер

Айтуриеева Гүлзира  Рахматуллаевна

Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі

87784648824

Полет көшесі 268 үй 58 пәтер

Алина  Айжан  Бахтовна

Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі

87478818860

Беласар 23 үй

Альжапарова Сауле Каратаевна

Математика пәнінің  мұғалімі

8701-526-94-70 /28-15-57

Советский көшесі   13 үй

Арғынбаев Ғани Жайдарұлы

Тарих  пәнінің мұғалімі

8775-256-48-75

Арнасай 7 үй

Асанова Лайла Сейтбековна

Биология  пәнінің мұғалімі

87712658174

ВРЗ -3 үй 134 пәтер

Аяпбеков Мұрат Балтабайұлы

АӘД  пәнінің  мұғалімі

8701-135-90-02

188 көшесі  2 1  үй, 60 пәтер

Абишев Чингиз Казтаевич

 

Физика пәні мұғалімі

87781004901

Лесная поляна 8 үй, 49 пәтер

 

Азимхан Арман

Қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

87073636236

Сүткент көшесі 30/1үй 19 пәтер.

Әміржанова Айдана Ақылбекқызы

Бастауыш  сынып  мұғалімі

87781978016

Жаңа әуежай  9 үй

Әбибулла Ардақ Жамбылқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

87473949396

Гвоздика 86 үй

Байжанова Бахытгуль Манарбековна

Тарих пәнінің мұғалімі (орыс сыныптарына)

87026097446

Тілендиев көшесі 2 үй , 56 пәтер

Бейсмолдаева Анаргуль Тураровна

Бастауыш сынып мұғалімі

87011808235

Манаса көшесі 22 үй, 117 пәтер

Байқуанышева Азия Бейсенбайқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

87710228317

Черемушка 398 үй

Бекен Омар

Математика  пәнінің мұғалімі

8778-434-20-01

Кенесары көшесі  31 үй , 1 пәтер

Бимағамбетова Гүлнар Байтеновна

Бастауыш сынып мұғалімі

87058091524

Розовая көшесі 74 үй

Болатбекова Раушан Орынбаевна

Тарих пәнінің  мұғалімі

87073839757

Жеңіс көшесі  43 үй 71 пәтер

Дегтярева Марина Сергеевна

Бастауыш сынып мұғалімі 

8701-499-33-67/  28-62-95

Школьная  көшесі 20 үй 3 пәтер

Дайрабаева Сауле Калиевна

Математика пәні мұғалімі

87016075836/  87071511899

 Жк Юг -1 7 үй 428 пәтер

Дауей Маржан Исабекқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

87755620985

 

Есетова Орынша Файзоллақызы

Қазақ тілі  және  әдебиеті мұғалімі

8701-406-70-22

 Достық көшесі  үй 23 , 9 пәтер

Есмағамбетова Баян Жұмабековна

Бастауыш сынып  мұғалімі

8702-347-03-57

 187 көше үй 14, 2 пәтер

Жакишева Салтанат Кенжеғалиевна

Бастауыш  пәнінің мұғалімі

8775-312-13-95

ВРЗ көшесі -3

Жукубаев Максат Маратович

Дене  шынықтыру  пәнінің мұғалімі

8705-443-42-45

Лесная поляна   9 үй, 64 пәтер

Жұмабаева Дәметкен Карабаевна

Бастауыш  сынып мұғалімі

8702-134-86-80

 Черемушка көшесі , 340 үй

Жарылкапова Гулжан Есиркеповна

Математика пәні мұқғалімі

87776784388

Полет көшесі 16 үй

Жүнісов Азамат Абылайұлы

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

87476078138

Түркістан д 14А, кв 218

Жумагулова Марал Ахатовна

Биология пәні мұғалімі

87757772128

Бөкейхан 13

Ишев Абдихалик Эрходжаевич

Орыс тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі

87474432165

Республика даңғылы  6 үй 37 пәтер

Изембаев Боранбай Өмірзақұлы

Математика пәнінің мұғалімі

87756243231

Черемушка көшесі, 21 үй

Ибрагим Мөлдір Әділханқызы

Ағылшын пәні мұғалімі

87477301897

Черемушка 2 үй 223 пәтер

Казыбаева Нейла Сембаевна

Физика пәнінің мұғалімі

8701-807-20-28

Достық көшесі, 23 үй, 9 пәтер

Карабаева  Алия  Тулебаевна

Әлеуметтік  педагог

8777-104-91-82

87089441871

Тюльпан көшесі, 88 үй

Каресов Айбек Ерболатович

Дене  шынықтыру  пәнінің мұғалімі

8702-954-98-30

Сарытоғай көшесі,  3/а үй ,19 пәтер

Қыдырбаева Қуралай Оразовна

психолог

87770364068

 Е 319 2 үй  19 пәтер

КемпирбаеваКүлжамиНугмановна

Бастауыш  сынып  мұғалімі

8701-621-57-67 / 30-54-24

188 көшесі, 13/1 үй  , 61 пәтер

Қонысбаева Жаңагүл Жақсыбаевна

Бастауыш   сынып мұғалімі

8701-148-27-02 /28-11-25

Пригородный 111 үй 27 пәтер

Катепбай Санахгул

Тарих пәні мұғалімі

 

 

Магзумова Альмира Махмутовна

Ағылшын пәнінің мұғалімі 

8701-580-07-91 / 39-37-41

Потанина көшесі  4/2 үй  52 пәтер пәтер

Майгарина Сандуғаш Бейсеновна

Ағылшын пәнінің мұғалімі

8705-583-07-95

Қосшы ауылы 7 үй 6 пәтер

Маркелова  Светлана Анатольевна

 

Музыка пәні мұғалімі

87472597600, 28-13-08

Пригородный тұрғын алабы №113 үй ,6 пәтер

Мамешова Эсьмира Қасқырбаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

87053671287

Мұстафина көшесі 21/5 үй 439 пәтер

Мармель Наталья Владимировна

Бастауыш сынып мұғалімі

8702-176-49-02

Пригородный 129,78 пәтер

Нұрмұханбетова  Жанар Серікқызы

Математика

87751234748

Арнасай  көшесі 124 үй

Нұрғапа Айтолқын Нұрғапақызы

Ағылшын пәні мұғалімі

87782053301

Тамшалы көшесі 30 үй 14 пәтер

Нургожаева Гульсим Белгожановна

Бастауыш сынып мұғалімі және психолог

87079303337

 Жаңа әуежай 111 үй 207 пәтер

Оразхан Марина

Технология пәні мұғалімі

87787444244

Сәтпаев көшесі 20, 173 пәтер

Оңайбек Бахтияр Батырбайұлы

Технология пәнінің мұғ

87014511301

Достық көшесі 268 үй

Рахметов  Ескендир Серикович

Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі

8701-261-74-12

 ВРЗ көшесі  134 үй  13  пәтер

Рахпанова Шолпан Кемелбековна

Орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

 

Қабанбай батыр 105/1 үй 59 пәтер

Сейпілова Райхан Русланқызы

Ағылшын тілі мұғалімі

87781879689

Пригородный 79

Силам Бибигуль

Қазақ тілі және  әдебиеті  пәнінің мұғалімі 

87022364643

 М.Жабаев көшесі 12 үй, 126 пәтер

Сейітов Назымбек

Музыка пәнінің мұғалімі

87013747405

Лесная поляна 5 үй 38 пәтер

Сагадатова Лейля Маратовна

Ағылшын пәні мұғалімі

87013375771

Арнасй 7 а, 129 пәтер

Скакова Айда

Бастауыш сынып мұғалімі

 

 

Сарсенова Ұлжалғас Лесқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

87786253467

АТП 164 үй

Сардарбекова Гани Габбасовна

Орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

87750910282

 

Садықанов Нурболат Базарқұлұлы

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

87026084767

Майлин көшесі 100

Сергазина Гулим Ермековна

Тарих пәні мұғалімі

87779510218

 

87751884030

Қоянды ауылы, Қонаев 10 үй

Турабекова  Дидар Досымханқызы

Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі

87025730484

Сосновая көшесі 127 үй

Табарова Камчат Болатовна

Орыс тілі

8775-145-12-54

ВРЗ көшесі  5 үй

Тұңғышбай Даурия Жарылқапқызы

 География пәнінің мұғалімі

87761297821

Абылайхан даңғылы 29/2 105 үй

Тамабаева Жанна Болысбекқызы

Орыс тілі  пәнінің мұғалімі

8707-488-55-54

Пригородный 126 үй , 83 пәтер

Таюпова Айнұр Қайыпбайқызы

Информатика пәнінің мұғалімі

87052274525

Тюльпан көшесі  151 үй

Турмаханова Гульнар Раухановна

Физика  пәнінің мұғалімі

8701-225-86-43

Сейфуллина көшесі  147 үй

Тенизбаева Бақыт Габдуловна

Бастауыш  сынып мұғалімі

87013925048

Полет көшесі  134 үй

Тулебоева Бозоргул Мирзаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

87781681006

Заречный , Аққұм көшесі 19 үй

Тулепбергенова Карлыгаш Муратовна

Математика пәні мұғалімі

87474133636

 Арнасай 7б 245 пәтер

Тапенова Айнамкул Ахметовна

Бастауыш сынып мұғалімі

87759669394

 

Умбетова Динара Булегеновна

Орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

 87772480766

Қбанбай батыр 105 үй 32 пәтер

Подскребкина Наталья Анатолевна

Дене шынықтыру пәнінің мұғ

87774833114

Пригородный 106 үй 12 пәтер

Шакиржанова Гульмира Сабитовна

Бастауыш сынып мұғалімі

87077101724

Қосшы ауылы 4 мкр 87

Култашева Маншук

Қазақ тілі және әдебиеті

87029160108

К.Әзірбаев 8 үй, 29 пәтер

Тайгелдина Айдана  Сиражденовна

Қазақ тілі және әдебиеті

87478137340

Қордай көшесі 72 үй

Малдыбаева Раушан Токтаркановна

Орыс тілі және әдебиеті

87053181738

Б.Момышұлы көшесі 13/1 59 үй

Жанкарева Динара Усербаевна

Математика пәні мұғалімі

87021381309

Сауран 7 г, 23 пәтер

Бапаева Динара Айтбаевна

 Ағылшын пәні мұғалімі

87021540795

Қабанбай б, 105 А, 10 Қабанбай б, 105а,10пәтер

Асилбекова Жанна Бухаргалиқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

87474382952

Манас 12/2 69 пәтер

Бильтаева Айгерим Серикқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

87783444209

Байтұрсынұлы 53/1 29 пәтер

Кусаинова Айжан Маратовна

Химия пәні мұғалімі

87752758980

187 көше, 14/4 үй , 2 пәтер

Калибасова Акмарал Кайратбековна

Ағылшын пәні мұғалімі

87753554946

Е 522 көшесі, 7б. 523 пәтер

Базарбекова Ботагоз Бекеновна

Математика пәні мұғалімі

87024600763

Жаңа әуежай 126 үй 55 пәтер

Оспанова Ботагоз Дусенбиевна

Биология пәні мұғалімі

87028623957

Жұмабаева 96 үй

Нуржанова Махабат Асылбеквовна

Бастауыш сынып мұғалімі

87076589191

Е 522, 7 үй, 268 пәтер

Килибаева Каламкас Калиевна

Орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

87053187138

Абая көшесі 133/2 үй , 327 пәтер

Ахметова Динара Сапаровна

Ағылшын пәні мұғалімі

87089004990, 87752251444

Арнасай 7 б, 336 пәтер

Турашева Жансая Мухтаровна 

Бастауыш сынып мұғалімі

87074166461

Тюльпан 40 үй

Қуанышбай Венера Нұрышқызы

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

87084938430

ЖК Өндіріс, Ақжол көшесі 12 үй , 13 пәтер

Умелісқызы Назерке

Қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

87077022052

Лесная поляна 17/238 үй

Мақаш Жадыра Сырлыбайқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

87756993992

Қабанбай б 105 А, 44 пәтер

Әбдуәшім Ақниет Әбіләзімқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

87762743722

Черемушка 2, 131 үй

Дауленова Райгуль Жалтаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

87476124138

Лесная поляна 33 үй, 24 пәтер

Бейбіт Айнур

Технология пәні мұғалімі

87022788591

Абая 150 жылдығы көшесі  12/2

Муртазина Зухра Сериковна

Ағылшын пәні мұғалімі

87759497333

Е 319 , 104 үй

Кусаинова Айнаш Санатовна

Бастауыш сынып мұғалімі

87081817232

Арнасай 7д , 167 пәтер

Сұлтанова Лаура Жарылкасыновна

Бастауыш сынып мұғалімі

87784639956

Полет 279 үй

Тәжім Жансая Хайтуллақызы

Бастауыш сынып мұғалімі

87479017400

Бараева 21 үй, 173 пәтер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           № 24 орта мектеп қызметкерлерінің  тізімі .               Техперсоналдар.

 

 

Аты- Жөні

Қызметі

Телефоны

Мекен-жай

1

Усманов Кажигали Каппасович

Директордың  шаруашылық  жөніндегі  орынбасары

8701 338 42 50

ЖК Тамыз. Тілендиев көшесі 15 үй ,

 4 пәтер

2

Мейізхан Дулат

күзетші

87071193592

Черемушка көшесі 2 үй 142 пәтер

3

Алыпқашова Қаракөз Дайырбековна

іс жүргізуші

8778 478 45 41

Сарытоғай  3а пәтер

4

Сағитова Айгерім Ардаққызы

хатшы

87752604897

87074484285

38 көше 34 үй 9 пәтер

5

Кетен Гулбақ

Еден жуушы

87719116779

Арнасай 10/5 үй 1 пәтер

6

Уразалина Багд Сатбаевна

Бас есепші

8705 328 51 10

Есемберлин көшесі 2 үй, 13 пәтер

7

Искакова Шамшия Халедқызы

кітапханашы

8701 261 06 01

Лесная поляна 8 үй, 25 пәтер

8

Ходжаниязова Анар Уразалиновна

завхоз

8702 769 42 02

Сарытоғай 3 /1 үй  27 пәтер

9

Наурызбаева Гульшан Хусановна

есепші

8702 495 89 99

ВРЗ-3 көшесі   214 үй

10

Шайнгазина Мадина

еден жуушы

8778 739 49 14

Гвоздика көшесі 59  үй

11

Чудных Ольга Виктровна

вахтер

8707 383 11 29

28-13-21

Пригородный 112 үй , 4 пәтер

12

Жұмақан Шәрбән

вахтер

8701 122 43 04

Гвоздика  көшесі 22 үй

13

Шайнгазина Гауез Сейпенович

Күзетші

 

Гвоздика көшесі 59 үй

14

Агаркова Галина Викторовна

еден жуушы

28-15-38

Строительная көшесі  3 үй

15

Есмағамбетова Нүргүл Бахытбекқызы

еден жуушы

8775 334 37 01

 Черемушка  көшесі 352 үй

16

Агарков Лев Николаевич

аула сыпырушы

28-15-38

Стройтельная көшесі 

3 үй

17

Тушабекова Сайранкул Дадина

еден жуушы

8702 438 09 60

Черемушка көшесі  147 үй

18

Бекбенбетова Камила Саттаровна

еден жуушы

8771 376 96 98

Есенберлин көшесі  2 үй 13 пәтер

19

Узакбаев Арыстанбек

күзетші

8705 595 93 82

Майский көшесі  4 үй

20

Абенова Ақбота Ерланқызы

Еден жуушы

 

 

21

Жундибаева Гулжанат Алимгереевна

Еден жуушы

 

 

22

Дайров  Қуаныш

Электрик, програмист

8778-593-83-92

ВРЗ көшесі 45 үй

23

Айдарбек Гүлманат

Еден жуушы

87750938886

Гвоздика  көшесі 22

24

Қуанышева Шырай Раушанбекқызы

Еден жуушы

87081878580

Беласар 12 үй

25

Литвин Максим Михайлович

Лаборант

87086396037

28-13-08

 

1

Ермеков Данияр  Мұхтарұлы

инспектор

87477770078

71-65-80

Сауран 9

 

 

 

 

 

 

 

                        № 24 орта мектеп бірлескен қызметтегі қызметкерлердің тізімі.

 

 

ФИО

Қызметі

Телефоны

Мекен-жай

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Шарипов Сергей Касымович

 

Алғашқы әскери дайындық пәнінің мұғалімі

87017276746

Күйші Дина көшесі   31 үй ,

 42 пәтер

3

Кеншимова Жанар

 

Медбике кабинетін тазалаушы

87023808614

Черемущка 16 үй

4

Нахаева Жанат Бекзатовна

Музыка пәні мұғалдімі

87022315152

Сембинова көшесі 6 үй 23 пәтер

5

Айғараева Раушан Ратовна

Ағылшын пәні мұғалімі

87782290705

Сауран 22/7

6

Негай Оксана Леонидовна

Химия пәні мұғалімі

87476971699

А.Молдағұлова 378 үй

7

Дауленова Райгуль Жалтаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

 

Карқаралы 1

 

8

Ажибеков Динмухамед Тулбасович

Технология пәні мұғалімі

87013380977

Ш.Айманов көшесі 15/1 үй 47 пәтер

 

 

 

 

        

 

 

 

Бала күтімі демалысында отырған қызметкерлері

 

  • Ержан Жазира Амангелдіқызы- бастауыш – 19.06.18 №179
  • Сергазина Гулим Ермековна – тарих – 02.04.2009 №49
  • Ибраимова Ұлбала Ахмадияровна- химия- 01.09.2010 №150
  • Абдулла Ұлпан Мұратханқызы- Информатика-01.02.2016 №33
  • Ошаева Дания Мусиралиевна- бастауыш-01.09.2014 №131
  • Умелісқызы Назерке – қазақ тілі - 01.09.2016 №191
  • Султанова Лаура Жарылкасыновна- бастауыш - 05.09.2012 №134
  • Кусайнова Айнаш Санатовна – бастауыш-01.09.2016 №210
  • Жұмабекова БалнурПолатбекқызы- ағылшын-13.09.2017 №218
  • Бапаева Дамира Айтбековна – ағылшын -02.09.2017 №189
  • Бірлікқан Алмагул – еден жуушы- 09.02.2018 №43
  • Адалбекқызы Дана- хатшы-02.09.2017 №184
  • Сайлауова Элвира Ғаниқызы- тәлімгер және биология пәні мұғ-02.10.2017 №236
  • Тайгелдина Айдана Сиражденовна – қазақ тілі-01.09.2016 №201
  • Жанкараева Динара Усербаевна- математика- 01.09.2014 №144
  • Иманбердиева Мөлдір Құнанбайқызы- іс жүргізуші- 11.01.2012 №130
  • Жомартова Гүлжайна –бастауыш сынып мұғалімі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017-2018 оқу жылындағы қызметкерлер тізімі

 

 

Аты- жөні

 

Қызметтері

1

Сүндетов Ғабит Насырұлы

Директор

2

Сағитова Зина Құсаинова

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

3

Тиынтай  Айгүл

Директордың ғылыми ісі жөніндегі орынбасары

4

Свинаренко Анжела Петровна

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

5

Исаханова АқмаралАманхановна

Директордың  тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

6

Молдаханова  Анар  Жанатовна

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

7

Жаңабек  Дана  Әкімжанқызы

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

8

Тапенова АйнамгүлАхметовна

Директордың бастауыш сыныптар бойынша орынбасары

9

Абельдинова Гульнара Нурхамитовна

Физика пәнінің мұғалімі

10

Абилова Шолпан Антаевна

Орыс тілі мен  әдебиеті пәнінің мұғалімі

11

Аверина Наталья Львовна

Бастауыш  сынып  мұғалімі

12

Азубаев Ринат Тілекұлы

География пәнінің мұғалімі

13

Айтуриеева Гүлзира  Рахматуллаевна

Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі

14

Алина  Айжан  Бахтовна

Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі

15

Альжапарова Сауле Каратаевна

Математика пәнінің  мұғалімі

16

Аманжолова Айгуль Бакадыровна

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

17

Арғынбаев Ғани Жайдарұлы

Тарих  пәнінің мұғалімі

18

Асанова Лайла Сейтбековна

Биология  пәнінің мұғалімі

19

Аяпбеков Мұрат Балтабайұлы

АӘД  пәнінің  мұғалімі

20

Азамбай Мүшел

Информатика пәнінің мұғалімі

21

Авдикерим Алтыннур

Педагог ұйымдастырушы

22

Байгузиева Айсулу Турсунбековна

Орыс  тілі  пәнінің мұғалімі

23

Байжанова Бахытгуль Манарбековна

Тарих пәнінің мұғалімі (орыс сыныптарына)

24

Бапаева Дамира Айтбековна

Ағылшын пәні мұғалімі

25

Бейсмолдаева Анаргуль Тураровна

Бастауыш сынып мұғалімі

26

Байқуанышева Азия Бейсенбайқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

27

Бекен Омар

Математика  пәнінің мұғалімі

28

Бекназарова  Кентай  Сұлтановна

Бастауыш  сынып мұғалімі

29

Бекенова Сания Нурасыловна

География пәні мұғалімі

30

Бимағамбетова Гүлнар Байтеновна

Бастауыш сынып мұғалімі

31

Болатбекова Раушан Орынбаевна

Тарих пәнінің  мұғалімі

32

Дегтярева Марина Сергеевна

Бастауыш сынып мұғалімі 

33

Досболаева  Назерке  Бахытбекқызы

Физика  пәнінің мұғалімі

34

Әміржанова Айдана

Бастауыш  сынып  мұғалімі

35

Дауленова Райгул Жалтаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

36

Есетова Орынша Файзоллақызы

Қазақ тілі  және  әдебиеті мұғалімі

37

Есмағамбетова Баян Жұмабековна

Бастауыш сынып  мұғалімі

38

Ержан Жазира Амангелдіқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

39

Жакишева Салтанат Кенжеғалиевна

Бастауыш  пәнінің мұғалімі

40

Жараспаева Галия Койшибековна

Орыс тілі және әдебиеті пәні мұғ

41

Жәңіш Бердіхан

Технология пәнінің мұғалімі

42

Жомартова Гүлжайна Жомартқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

43

Жукубаев Максат Маратович

Дене  шынықтыру  пәнінің мұғалімі

44

Жұмабекова Балнұр Полатбекқызы

Ағылшын пәнінің мұғалімі

45

Жұмабаева Дәметкен Карабаевна

Бастауыш  сынып мұғалімі

46

Ишев Абдихалик Эрходжаевич

Орыс тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі

47

Изембаев Боранбай Өмірзақұлы

Математика пәнінің мұғалімі

48

Казыбаева Нейла Сембаевна

Физика пәнінің мұғалімі

49

Кантарова Фариза Асановна

Психолог

50

Карабаева  Алия  Тулебаевна

Әлеуметтік  педагог

51

Каресов Айбек Ерболатович

Дене  шынықтыру  пәнінің мұғалімі

52

Қыдырбаева Қуралай Оразовна

психолог

53

КемпирбаеваКүлжамиНугмановна

Бастауыш  сынып  мұғалімі

 54

Қонысбаева Жаңагүл Жақсыбаевна

Бастауыш   сынып мұғалімі

55

Магзумова Альмира Махмутовна

Ағылшын пәнінің мұғалімі 

56

Кузьмич Людмила Васильевна

Ағылшын пәнінің мұғалімі

57

Кулбаева Аягоз Каратаевна

Ағылшын пәні мұғалімі

58

Майгарина Сандуғаш Бейсеновна

Ағылшын пәнінің мұғалімі

59

Мадетхан Зоя

Дене шынықытыру пәнінің мұғ

60

Маркелова  Светлана Анатольевна

 

Музыка мұғалімі

61

Мамешова Эсмира  Қасқырбаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

62

Мармель Наталья Владимировна

Бастауыш сынып мұғалімі

63

Медеуова Бакыт Сағатовна

Бастауыш сынып мұғалімі

64

Нурдинова Эльмира Қалдыбекқызы

Орыс тілі пәнінің мұғалімі

65

Нұрмұханбетова  Жанар Серікқызы

Математика

66

Нұрғапа Айтолқын Нұрғапақызы

Ағылшын пәні мұғалімі

67

Нургожаева Гульсим Белгожановна

Бастауыш сынып мұғалімі

68

Оразхан Марина

Технология пәні мұғалімі

69

Оспанова Ботакөз Дусенбиевна

Биология пәні мұғалімі

70

Оспанова Асыл Адыльбековна

Бастауыш сынып мұғалімі

71

Оңайбек Бахтияр Батырбайұлы

Технология пәнінің мұғ

72

Опахай Серікжан

Химия пәнінің мұғалімі

73

Рахметов Ескендир Серикович

Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі

74

Сейпілова Райхан Русланқызы

Ағылшын тілі мұғалімі

75

Социалов Медет Қайратұлы

Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі

76

Смагулова Жанар Аскаровна

Бастауыш сынып мұғалімі

77

Серіков Мырзағали Қайырболатұлы

Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі

78

Силам Бибигуль

Қазақ тілі және  әдебиеті  пәнінің мұғалімі 

79

Сапарғазы Гүлшат Қайратқызы

Ағылшын пәнінің мұғалімі

80

 Сапарғали Алихан Дарханұлы

Тарих пәнінің мұғалімі

81

Сейітов Назымбек

Музыка пәнінің мұғалімі

82

Турабекова Дидар Досымханқызы

Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі

83

ТабароваКамчатБолатовна

Орыс тілі

84

Тұңғышбай Даурия Жарылқапқызы

 География пәнінің мұғалімі

85

Тулегенова Шарбат Бараковна

Бастауыш сынып мұғалімі

86

Тамабаева Жанна Болысбекқызы

Орыс тілі  пәнінің мұғалімі

87

Таюпова Айнұр Қайыпбайқызы

Информатика пәнінің мұғалімі

88

Турмаханова Гульнар Раухановна

Физика  пәнінің мұғалімі

89

Тенизбаева Бақыт Габдуловна

Бастауыш  сынып мұғалімі

90

Токушева Асель Жемагулиевна

Бастауыш сынып мұғалімі

91

Подскребкина Наталья Анатолевна

Дене шынықтыру пәнінің мұғ

92

Пашенова Жанар Баратовна

Қазақ тілі және әдебиеті мұғалімі

93

Шораева Гульжамила Айтбаевна

Бастауыш  сынып мұғалімі

94

Шакиржановна Гульмира Сабитовна

Бастауыш сынып мұғалімі

95

Файзуллина Арайлым Нұрланқызы

Аға тәлімгер

 

 

 

 

 

 Тех персоналдар 2017-2018 оқу жылғы

Аты- Жөні

Қызметі

1

Усманов Кажигали Каппасович

Директордың  шаруашылық  жөніндегі  орынбасары

2

Мейізхан Дулат

күзетші

3

Алыпқашова Қаракөз Дайырбековна

іс жүргізуші

4

Уразалина Багд Сатбаевна

Бас есепші

5

Искакова Шамшия Халедқызы

кітапханашы

6

Ходжаниязова Анар Уразалиновна

завхоз

7

Наурызбаева Гульшан Хусановна

есепші

8

Шайнгазина Мадина

еден жуушы

9

Чудных Ольга Виктровна

вахтер

10

Жұмақан Шәрбән

вахтер

11

Шайнгазина Гауез Сейпенович

Күзетші

12

Агаркова Галина Викторовна

еден жуушы

13

Есмағамбетова Нүргүл Бахытбекқызы

еден жуушы

14

Агарков Лев Николаевич

аула сыпырушы

15

Тушабекова Сайранкул Дадина

еден жуушы

16

Бекбенбетова Камила Саттаровна

еден жуушы

17

Қалымқан  Жазира

Аула  сыпырушы

 18

Узакбаев Арыстанбек

күзетші

19

Абенова Ақбота Ерланқызы

Еден жуушы

20

Жундибаева Гулжанат Алимгереевна

Еден жуушы

21

Дайров  Қуаныш

Электрик, програмист

22

Айдарбек Гүлманат

Еден жуушы

23

Байбатырова Раушан Шотовна

Еден жуушы

 

 

 

 

Директордың  орынбасарлары жайлы мәлімет

 

 

 

Аты- жөні

 

Қызметі

Телефон

Мекен-жайы

1

Сүндетов Ғабит Насырұлы

Директор

8702 955 54 75

188  көшесі 1  үй,  пәтер 36

2

Сағитова Зина Құсаиновна

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

8701 783 10 98

Конститутция көшщесі 19 үй 69 пәтер  

3

Тиынтай  Айгүл

Директордың ғылыми ісі жөніндегі орынбасары

87016006525

Ш.Құдайбердіұлы  көшесі 18 үй

4

Свинаренко Анжела Петровна

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

8701 666 53 08/  28-13-70

Пригородный 125 үй 58 пәтер

5

Сергазина Гүлім Ермековна

Директордың  тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

87751884030

Сарқан көшесі н/з                                                                                                   

6

Молдаханова  Анар  Жанатовна

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

87784327083

Черемушка көшесі  1/352 үй

7

Жаңабек  Дана  Әкімжанқызы

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

87071899384

Жаңа әуежай  113 үй 15 пәтер

8

Дауей Маржан Исабекқызы

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбсары

87755620985

Беласар көшесі  -2 үй

9

Карабаева  Алия  тулебаевна

Әлеуметтік  педагог

8777-104-91-82

87089441871

Тюльпан  көшесі 88 үй 12 пәтер

10

Шаих Назерке Сәбитқызы

Психолог

87470197113

Абылай батыр көшесі үй  230 23 пәтер

 

11

Жакаева Айслу Серекпаевна

Психолог

8701-398-64-99

Иманова көшесі 41 үй , 614 пәтер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  (Өзге ұлт өкілдері)

 

 

Аты- жөні

 

Қызметі

Ұлты

Телефон

Мекен-жайы

1

Мармель Наталья Владимировна

Бастауыш сынып мұғалімі

Неміс

87021764902

Жаңа әуежай  н/з

2

Дегтярова Мария Сергеевна

Бастауыш сынып мұғалімі

Неміс

87014993367

Школьная көшесі  3 үй

3

Аверина Наталья  Львовна

Бастауыш сынып мұғалімі

Орыс

87789681863

Пригородный  125 үй, 17 пәтер

4

Маркелова Светлана Анатольевна

Музыка пәнінің мұғалімі

Орыс

87711644759

Пригородный 113 үй, 6 пәтер

5

Подскребкина Наталья Анатолевна

Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі

орыс

87751235214

Пригородный 106 үй , 12 пәтер

 

 

 



Просмотров: 45

Комментарии


Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь